نوشته شده در 8 دیدگاه

خرید از خارج ایران

خرید از خارج ایران

امکان خرید از سایت برای دوستانی که خارج از ایران هستند یا امکان خرید اینترنتی از طریق رمز دوم یا پویای کارت بانکی را ندارند فراهم است. شما می‌توانید لینک محصول مربوطه یا عنوان آن را به تلگرام یا واتساپ ما به شماره ۰۰۹۸۹۱۲۳۱۰۸۷۴۰ یا ایمیل [email protected] ارسال فرمایید تا پیش‌فاکتور برای شما تهیه شده و پس از تایید آن، پرداخت خود را با پی‌پال یا به حساب بانک‌های ایرانی یا آمریکایی انجام دهید. اطلاعات حسابها و  Pay Pal به شما داده خواهد شد. پس از پرداخت محصولات فیزیکی برای شما ارسال خواهد شد و محصولات مجازی جهت دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد.

راه دیگر ایجاد کیف پول الکترونیک می‌باشد:

8 دیدگاه دربارهٔ «خرید از خارج ایران»

 1. جناب نیما فریدونی درود بر شما !پس از دریافت ایمیل های شما خیلی سعی کردم از طریق سایت شما با Paypal هزینه شما را بپردازم ,نشد .ممکن است با ابراز معذرت برای بار اول بهتر کمکم کنید . با تقدیم احترام . فریدون زاهدی

  1. درود و مهر به شما ایمیل دادیم که مشکلی که داشتید را عنوان فرمایید که راهنمایی دهیم.

   1. مشکل در پرداخت است

    1. درود در واتساپ فایل را برای شما ارسال نمودیم.

    2. سلام وقت بخیر
     من فایل رو دریافت نکردم

     1. درود بر شما. نام فایل را برای ما واتساپ فرمایید که ارسال کنیم.

 2. با درود< بنده امروز از طريق آدرس ايميل شما در بالا، ايميل به شما فرستادم و خواهش کردم که نت جواب آواز استاد عبدالله دوامی سه تار نیما فریدونی 1384 دستگاه سه گاه درآمد را برای من ارسال فرماييد، که شوربختانه تا کنون جوابی دريافت نکرده ام ؟

  1. درود بله حتما در ایمیل برای شما ارسال خواهیم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید