پیام خوش آمد به یوتیوب آموزشگاه موسیقی فریدونی و راههای حمایت از تولید ویدیوهای آموزشی رایگان

آموزش درست و دقیق از وظایف اصلی مدرسین موسیقی می باشد. ما اعتقاد داریم که آموزش در هر زمینه ای باید رایگان و تحت حمایت دولت ها باشد. تا عدالت آموزشی برای همه برقرار گردد.

با توجه به عدم حمایت های دولتی از آموزش صحیح موسیقی در ایران بر آن شدم تا از بودجه ی محدود آموزشگاه موسیقی فریدونی برای ایجاد ویدیوهای آموزشی با کیفیت بسیار بالا و دقیق با کمک همکاران خود به ویژه ایمان ملکی هزینه نمایم. این ویدیوها با سرعت بسیار پایین تولید می شوند. تیم ما برای تولید هر درس حدود ۵ ساعت زمان مصرف می کند. معمولا هر دو روز یک بار یک درس آماده می شود. ما این پروژه را یک پروژه ی ملی می دانیم. در این راه دوستان بسیاری به ما کمک می رسانند و از ما حمایت می کنند . راههای حمایت از ما در زیر معرفی شده است. شما نیز می توانید از این پروژه ی ملی حمایت کنید. با سفارش درس یا قطعه مورد نظر خود و پرداخت بخشی از هزینه ها در تولید این ویدیوها سهیم باشید. مابقی هزینه ها توسط آموزشگاه موسیقی فریدونی پرداخت می گردد. ویدیوی تولید شده با ذکر نام شما به عنوان حمایت کننده به طور رایگان در اختیار علاقمندان آموزش موسیقی قرار خواهد گرفت . این کار در جهت اعتلای موسیقی ایران زمین و معرفی آن به سراسر جهان صورت خواهد پذیرفت. 

نیما فریدونی . دی ۱۳۹۵

جهت حمایت از آموزشهای رایگان آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی این دی وی دی ها را تهیه فرمایید : تلفن :‌ ۰۰۹۸۲۱۲۲۳۳۳۴۲۵ تلگرام : ۰۰۹۸۹۱۲۳۱۰۸۷۴۰


خرید آنلاین دی وی دی ها از لینک های زیر امکانپذیر شده است : 

<

منتشر شده توسط مدیر

مدیر آموزشگاه موسیقی فریدونی

به گفتگو بپیوندید

8 نظر

 1. سلام خسته نباشيد
  من قصد خريد ويدئو آموزشي تار ، دستور متوسطه حسين عليزاده رو دارم،
  دستگاه ماهور- همايون- بيات اصفهان – نوا- راست پنج‌گاه

  اين ويدئوها در DVD موجود هستند؟
  چون ليست دروس رو نميدونم و دستگاه هاي اول كتاب رو درس گرفتم و تمرين كردم،

  سپاس از شما

  1. درود بر شما . کتاب متوسطه تا این تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ به طور کامل ضبط نشده و از این مجموعه ای که فرمودید تنها ضربی ها ضبط شده و آواز ها هنوز ضبط نشده اند. اما به مرور زمان آنها نیز ضبط خواهند شد.

 2. سپاس از پاسخگويي و زحمات تون،. ويدئوهاي شما واقعا كامل و جامع هست و بسيار ارزشمند.

  1. درود .
   دروس کتاب ۱ کامل شده و بقیه در آینده تکمیل خواهد شد. کار ضبط طولانی و سنگین است و به بودجه‌ی زیادی نیاز دارد که امیدواریم با حمایت دوستان این کارها انجام شود.

 3. درود بر شما و سپاس از این همه بزرگواری شما و استاد نیما فریدونی در گسترس رایگان و انگیزه زا در نوازندگی کشورمان. دستبوس مهرتان .پرسشم اینست که این دی وی دی ها همراه با نت های هر درس هستند یا نت ها را جدا باید تهیه کرد؟ و پرسش دیگر اینکه شیوه پرداخت بیرون از ایران چگونه است وفرستادن آن ها چگونه؟ از پاسختان سپاسگزار خواهم شد. تندرست و پاینده و شادکام باشید

  1. درود و سپاس از لطف و حمایت جنابعالی . نت ها جداگانه می باشند. امکان پرداخت از خارج از ایران به صورت پی پال و حساب آمریکا وجود دارد برای اطلاعات بیشتر به تلگرام ما ۰۰۹۸۹۱۲۳۱۰۸۷۴۰ پیام دهید تا راهنمایی کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.