Online Music Learning

جهت ثبت نام در این کلاسها شما از سراسر دنیا می توانید اقدام فرمایید.

تلفن : ۹۸۲۱۲۲۹۵۲۸۲۰+

آموزش آنلاین موسیقی آموزشگاه فریدونی
آموزش آنلاین و اسکایپ موسیقی

نشانی Skype ID اسکایپ ما : nimafereidooni

آموزشگاه موسیقی فریدونی با توسعه ی شبکه ی اینترنت و بهبود سرعت آن در ایران ، اقدام به تشکیل کلاسهای موسیقی نموده است تا علاقمندان خارج از کشور و یا شهرستانهای دور که امکان استفاده ی حضوری از کلاسها را ندارند بتوانند از اساتید آموزشگاه بهره مند شوند. هم اکنون این کلاسها شروع به کار نموده و هنرجویانی که از این طریق با ما در ارتباط هستند را معرفی کرده و کارهای هنری آنها را در وبسایت آموزشگاه بازتاب داده ایم.

آمورشگاه موسیقی نیما فریدونی در طول زمان فعالیت خود،همواره شاهد هنر جویان علاقمند ، با پشتکار و هدفمندی بوده است که از نقاط مختلف میهن رنج سفر های طولانی را بر خود هموار کردند تا رهاوردشان عشق به موسیقی و فرا گیری این هنر ارزنده باشد. همیشه در برخورد با این هنرجویان سعی بر این بوده است که نهایت همکاری و همدلی صورت پذیرد. تهران به دلیل پایتخت بودن موجب تمرکز قسمت بزرگی از امکانات هنری و اساتید بنام می باشد. در نتیجه این خلاء فرهنگی به شدت درشهر های کوچک تر احساس می شود. بنابراین علاقمندان در زمینه های گوناگون ناچار به پذیرش این زحمت و تبعات آن مانند صرف زمان اضافی ، هزینه بیشتر ، خطر سفر و خستگی راه و در بسیاری موارد عدم اسکان حتی برای یک شب خواهند بود. از طرفی دیگر پیگیری ها و پرسش هایی از سوی علاقمندان موسیقی ایرانی در خارج از کشور به خصوص در بین هموطنان مبنی بر این موضوع وجود داشته است که چگونه می توان با اساتید موسیقی ایرانی در ارتباط بود و حتی در زمینه آموزش بهره برد. تا جاییکه هنرجویان علاقمندی از کردستان عراق ، ترکیه و باکو بدین جهات مراجعاتی حضوری به آموزشگاه موسیقی فریدونی داشته اند. دیگر آنکه آلودگی ، شلوغی و جمعیت روز افزون شهر تهران و مشکلات ناشی از رفت و آمد که مهمترین بخش آن ، اتلاف بیهوده ی زمان و انرژی روانی و جسمی می باشد یکی از موجبات انفعال علاقمندان و تحلیل انرژی و انگیزه هنر آموزان مخصوصا در بخش کودکان و کهنسالان محسوب می شود. با توجه به مقدمه مختصری که آمد این مرکز بر آن شد تا با استفاده از بستر اینترنت به شیوه مرسومی تحت عنوان آموزش آنلاین اقدام نماید تا دوستداران موسیقی در هر نقطه ای از دنیا از امکان آموزش موسیقی مورد علاقه خود از اساتید سرشناس ، بدون مراجعه ی حضوری بهره مند باشند.

برای اطلاعات بیشتر و چگونگی استفاده از این امکان با آموزشگاه موسیقی فریدونی تماس بگیرید.

۲۲۹۵۲۸۲۰

بازدید: 133

منتشر شده توسط مدیر

مدیر آموزشگاه موسیقی فریدونی

به گفتگو بپیوندید

38 نظر

 1. سلام سال نو شما مبارک
  با عرض احترام اینجا علی قاسمی برازجانی هستم از استان بوشهر شهرستان برازجان دوره های آموزشی سه‌تار زحمت مارا بکشید ممنونم

  1. درود بر شما. سال نو بر شما خجسته باد . در خدمت شما هستیم . لطفا بعد از تعطیلات با تلگرام یا تلفن ۰۹۱۲۳۱۰۸۷۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 2. با سلام من خارج از ایران هستم می خاستم برای کلاس سنتور از طریق اسکایپ ثبت نام کنم، ممنون میشم قیمت هاتون رو بفرمایید. و اینکه من به مدت یک ماه میام ایران بهتر هست که حضورا بیام برای مشاوره و بقیه امور؟

  1. درود بر شما. در خدمت شما هستیم. بله حضورا هم در خدمت شما هستیم . ضمنا از طریق تلگرام راحت تر می توانیم با شما در ارتباط باشیم. شماره ی تلگرام ما ۰۰۹۸۹۱۲۳۱۰۸۷۴۰ می باشد.
   شرایط کلاس هم در این برگه می باشد:
   https://goo.gl/XegfJw

  1. درود بر شما. تقریبا مانند کلاس عادی است. تماس تصویری از طریق اسکایپ یا نرم‌افزارهای ارتباط تصویری برقرار می‌شود و همچون کلاس عادی برگزار می‌گردد.

 3. سپاس از پاسختون . پوزش میخوام توی اجرای ردیف میرزاعبدالله آقای فریدونی نغمه ی ماهورو پیدا نکردم . اجرا نکردن یا من ندیدم ؟

  1. درود بر شما در ردیف میرزا عبدالله روایت استاد نورعلی برومند از این نام استفاده نشده‌است.

 4. الان که با ساز زدم از روی کتاب متوجه شدم چیزی که توی کتاب میرزا عبدالله تحت عنوان نغمه اومده ایشون توی سه تا تحریر ( سرافکند ، خسروانی و بغدادی) اجرا کردن . نمیدونم حالا علتش چی بوده ولی خیلی خوبه که این تحریرا رو دونه دونه اجرا کردن . سپاسگزارم ،

 5. پوزش میخوام یک پرسش دیگه . آقای فریدونی ردیف میرزا حسین قلی رو هم تدریس کردن مثل ردیف میرزا عبدالله ؟ و یک پرسش دیگه طی قطعاتی که از علی نقی وزیری تدریس کردن دخترک ژولیده هم هست ؟

 6. سپاسگزارم . خیلی کمک بزرگی به جامعه ی موسیقی هست . خدات در همه حال از بلا نگه دارد

 7. خیلی کمک بزرگی به جامعه ی موسیقی هست . خدات در همه حال از بلا نگه دارد . سپسگزارم

 8. درود بر شما . انقد من پیام میدم بیزارتون کردم ببخشید . من توضیحاتی که استاد فریدونی اول درساشون میدنو خیلی دوست دارم خیلی خوب و مفید و زیباست دانگا رو که میگن و فواصل و بیتایی که در باب هر گوشه میخونن عالیه ولی من این توضیحاتو اول مجلس افروز ماهور پیدا نکردم نه تار نه سه تار . غمگین شدم

 9. سپاسگزارم . کرشمه ی ماهورو در بالا دسته اجرا کردن در پایین دسته م توی همون ریتم و فواصل اجرا میشه ؟

 10. بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن

  به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

  صفیر بلبل شوریده و نفیر هزار

  برای وصل گل آمد برون ز بیت حزن

  حضرت حافظ
  نوروز خوش
  میمنه

دیدگاه خود را بنویسید