کیوان ساکت: دولت یازدهم وارث یک اقتصاد ورشکسته بود

۰

نوازنده پیشکسوت تار گفت: دولت تدبیر و امید وارث یک اقتصاد آشفته و ورشکسته بود.

 کیوان ساکت روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با بیان اینکه بخاطر عملکرد ضعیف دولت نهم و دهم، کشور با مشکلات فراونی روبرو شد، افزود: بنابراین حق می دهم به آقای روحانی که در چهار سال نخست دولت خود بخاطر حفظ شان ایران در جهان و برگرداندن ایران به هشت سال قبل کوشیده باشد.

وی درباره فضای فرهنگی کشور گفت: انتظار داریم آقای روحانی به بخش فرهنگ و هنر در دوره آتی ریاست جمهوری ورود کند و در موسیقی کسانی را بگمارد که خارج از محفل دوستی باشند.
ساکت از دکتر روحانی به عنوان نامزد اصلح خود نام برد و ادامه داد: اگر به دولت آقای روحانی رای می دهم به این علت است که در این دولت شخصیت هایی مانند آقای جهانگیری و آقای ظریف را دیدم و به آنها اعتقاد دارم که می توانند افراد دیگری هم در حوزه هنر باشند که مانند این شخصیت ها دلسوز و دلباخته وطن و فرهنگ سوز باشند و فقط به منافع شخصی خود نیاندیشند.
این نوازنده تار و سه تار افزود: امروز روزی است که باید با گزینش و با مشورت و دقت بسیار، افرادی را برای تصدی و تولی گری هنری به کار گرفت که واقعا توفیق خدمت و ارائه خدمت برای مملکت را داشته باشند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!